İstanbul Şehir Haritası

İstanbul Şehir Rehberi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 643 KB
  • Version V0.37
  • Dil Türkçe
  • Firma İstanbul Büyük Şehir Belediyiesi
İstanbul Şehir Haritası, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi bünyesinde hazırlanmış ve İstanbulu neredeyse bütün hatları ile inceleye bileceğiniz bir interaktif haritadır.Harita verileri İstanbul Büyük Şehir Belediyesi internet sitesinden aldığı için kullanıl
İstanbul Şehir Haritası, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi bünyesinde hazırlanmış ve İstanbulu neredeyse bütün hatları ile inceleye bileceğiniz bir interaktif haritadır.Harita verileri İstanbul Büyük Şehir Belediyesi internet sitesinden aldığı için kullanıla bilemesin için internet bağlantınızın olması gerekir.

Programla İstanbuldaki resmi kurumlar, eczaneler, nöbetçi eczaneler, tarihin mekanlar vs ... hepsini takip edebilir, rotalar belireye bilir ve ( Henüz test aşamasında ) ve konumlarını göre bilirsiniz. Program ayrıca konum izleme modülüde mevcut. GSM numaranız ile sisteme kayıt olduktan sonra, anlık olarak konum sorgulaması yapılabilmektedir. ( Sistem daha son şeklini almamıştır, şu an için test aşamasındadaır )

Not : Programı Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemin kullananlar her hangi bi hata ile karşılaşırlarsa porgmun üstünde sağ tıklayıp " Yönetici olarak çalıştır" seçerek sorunsuz bi şekilde kullanabilirler.

Daha Fazla Göster
İstanbul Şehir Haritası indir